herb UGLowicz

URZĄD GMINY ŁOWICZ
ul. Długa 12, 99-400 Łowicz

tel. (46) 830 26 30, fax. (46) 830 26 31
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

Oświadczenie do Systemu Powiadamiania SMS Urzędu Gminy Łowicz

 Ja, niżej podpisana/y oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną (telefon, sms,) przez Urząd Gminy Łowicz informacji dotyczących bieżącego funkcjonowania Gminy Łowicz, jak również informacji dotyczących moich indywidualnych spraw prowadzonych przez Urząd Gminy.

imię, nazwisko

 .......................................           ...........................................

miejscowość

 .............................................................................................

telefon

 ............................................................................................

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Gminy Łowicz, ul. Długa 12, 99-400 Łowicz, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych(Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celach informacyjnych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną, sms. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

 

………………..……………………

 

wersja do samodzielnego wydruku